• Classificacions Volta a Peu 9 d'Octubre Vilamarxant
Classificació general i podis de la Volta a Peu 9 d'Octubre

 

CARRERA ABSOLUTA MASCULINA:

1.      Javier Ortiz (C.A. Correliana)

2.      Xisco Soriano (Club Atletisme Vilamarxant, CAV)

3.      Juanjo López (Redolat Team)

 

CARRERA ABSOLUTA FEMENINA:

1.      María José López (5 Dedos Valencia)

2.      Carolina Faulí (CAV)

3.      Laura Cambronero (Els Caragolets Valencia)

 

Podeu consultar les classificacions completes en este enllaç: Classificacions Volta a Peu 9 d'Octubre Vilamarxant.

 

- PODIS PER CATEGORIES:

 

MÀSTER MASCULÍ:

1.      Juan Bonillo (S.D. Correcaminos)

2.      Roberto Pérez (Saltamontes)

3.      Santiago Todo (Independent)

 

VETERÀ C FEMENÍ:

1.      Magda Vila (C.A. Correliana).

2.      Charo Panizo (C.A. Murciélagos)

3.      Eva María Alarcón (Gaes Running Team)

 

VETERÀ C MASCULÍ:

1.      Salvador Pons (C.A. Correliana)

2.      Jaime Blasco (Unión Deportiva Orriols)

3.      Luís García (C.A. La Pobla de Vallbona)

 

VETERÀ B FEMENÍ:

1.      Carolina Faulí (CAV)

2.      Estrella Taroncher (C.A. La Pobla de Vallbona)

3.      Montse Rivas (CT Rehab Esport Aldaia)

 

VETERÀ B MASCULÍ:

1.      Joan Antoni Ferrer (Vegan Athletes)

2.      José Romero (Delta Valencia C.A.)

3.      Noureddine Ahlam (Gaes Running Team)

 

VETERÀ A FEMENÍ:

1.      María José López (5 Dedos Valencia)

2.      Emily Desprez (Independent)

3.      Erika Murciano (Independent)

 

VETERÀ A MASCULÍ:

1.      Javier Ortiz (C.A. Correliana)

2.      Julio Zarzo (CAV)

3.      Vicente Cortés (Independent)

 

SÈNIOR FEMENÍ:

1.      Laura Cambronero (Els Caragolets Valencia)

2.      Liz Karina Fernández (Torrent Corre)

3.      María Arastey (CAV)

 

SÈNIOR MASCULÍ:

1.      Xisco Soriano (CAV)

2.      Juanjo López (Redolat Team)

3.      Francisco Miguel Martínez (Gaes Running Team).

 

PROMESA FEMENÍ:

1.      Gemma Alonso (Independent)

 

PROMESA MASCULÍ:

1.      Xavi Pons (C.A. Correliana)

2.      Raúl Ibáñez (CAV)

3.      Antoni Espinoza (Independent)

 

JUVENIL MASCULÍ:

1. Nacho Lacal.

2. Víctor Fabra.

3. David Picazo.

 

CADET FEMENÍ:

1. Ainoa Alcocer.

2. Ainoa Ibáñez.

3. Paula Caballero.

 

CADET MASCULÍ:

1. Mario Werther.

2. Jorge Medina.

3. Vicent Montesinos. 

 

INFANTIL FEMENÍ:

1.      Cristina Montesinos.

2.      Blanca Castillo.

3.      Mireia Cervera.

 

INFANTIL MASCULÍ:

1.      Raúl González.

2.      Adrián Medina.

3.      Joan Hidalgo.

 

ALEVÍ FEMENÍ:

1.      Joana Deval.

2.      Erika Vacas.

3.      Paula Durá.

 

ALEVÍ MASCULÍ:

1.      José Trilles.

2.      Martí Miquel Hernández.

3.      Ángel Navarro.

 

BENJAMÍ FEMENÍ:

1.      Adriana Cano.

2.      Sandra Martí.

3.      Lena Trilles.

 

BENJAMÍ MASCULÍ:

1.      Samuel Sánchez.

2.      Hugo Esteve.

3.      Rubén Cervera.

 

PREBENJAMÍ FEMENÍ:

1.      Irene Sánchez.

2.      Gimena Escobar.

3.      Elena Calatayud.

 

PREBENJAMÍ MASCULÍ:

1.      Francisco Arastey.

2.      Aitor Tent.

3.      Mateu Sanchis.

Formulari de cerca

Dl Dm Dc Dj Dv Ds Dg
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31